Skip to main content

Lahtiste uste päev

02.03.2022 toimub Tartu Ülikooli lahtiste uste päev. Tule ja tutvu ülikoolilinnakuga ning osale õppekavade infomessil, põnevates töötubades ja inspireerival konverentsil. Päeva jooksul räägitakse, kuidas saada üliõpilaseks ja jõuda vilistlase staatuseni, ning arutleme kõige üle, mis toimub ülikooli ajal ja hiljemgi.

Mis sel päeval toimub?

10.30–12.00 Inspireeriv konverents tulevasele üliõpilasele 

•    Kuidas sisseastumine käib ja mismoodi selleks valmistuda?
•    Tudengite aruteluring: milline on elu tudengina?
•    Vilistlaste aruteluring: kuidas juhtida oma tulevikku?

10.00–13.00 Teabest tulvil infomess

Ülikooli raamatukogu teise korruse täidab infomess, kus saad põhjalikult uurida Tartu Ülikooli õppekavade ja õppimisvõimaluste kohta. Kogenud asjatundjad annavad nõu sisseastumise ja erialavaliku teemal ning koos tudengiorganisatsioonide esindajatega saad vastuse küsimusele „Kuidas olla rohkem kui lihtsalt üliõpilane?“.

 

10.00–13.00 Ingliskeelsete bakalaureuseõppekavade infotunnid

Ingliskeelsed õppekavad on parim võimalus saada rahvusvaheline õpikogemus Eestis. Paljurahvuseline õpikeskkond Tartu Ülikoolis võimaldab vahetut kokkupuudet eri kultuuridest kaastudengite ja tipptasemel välisõppejõududega, avardades sinu maailmapilti ning luues mitmekesise suhtevõrgustiku kogu eluks. Infotundides saad põhjaliku ülevaate õppekavade ingliskeelsete bakalaureuseõppekavade kohta.  

 

13.00–16.00 Õppekavade töötoad ja infotunnid

Töötubades saad käe külge panna ja kogeda, mida üks või teine õppekava endast kujutab. Õppekavade infotundides on sul võimalus esitada küsimusi nii huvipakkuvate õppekavade sisu kui ka sisseastumise kohta. Töötoad toimuvad ülikooli nelja valdkonna ruumides ning raamatukogus. Maarjaväljale (Physicum, Chemicum, Biomeedikum, Tehnoloogia instituut) viivad ja toovad tagasi eribussid. Ajakava ja täpsem info peagi.

Ole kursis infoga, millal algab registreerimine - liitu bakalaureuseõppe infokirjaga

 

10.30–13.30 Personaalne karjäärinõustamine

Tartu Ülikooli nõustamiskeskuse karjäärinõustajad pakuvad terve päeva kestel personaalset karjäärinõustamist, et aidata valida just see õige eriala.

Hoia end kursis sisseastumisinfo, tähtsate kuupäevade ning huvitavate projektide ja üritustega – liitu bakalaureuseõppe infokirjaga. Infokirjas saadame sulle tähtsat teavet sisseastumise kohta ja kutsume sind ägedatele üritustele, mis on mõeldud ülikooli astujatele. 

Kohtumiseni Tartu Ülikoolis!

Liitu bakalaureuseõppe infokirja saajatega

Liitu bakalaureuseõppe infokirja saajatega ja ole kursis info ja üritustega, mis puudutavad Tartu Ülikooli bakalaureuseõppesse astumist

Infokirjaga liitumine
#sisseastumine
Fotol kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“ 2021. aastal. Foto autor Andres Tennus 2.jpeg

Menukas kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“ tuleb taas

Jaga
03.01.2022