Delta karjääripäev

Kuupäev: 3. märts 2022
Kellaaeg: 11.00–16.00
Toimumiskoht: Tartu Ülikooli akadeemiline spordiklubi (Ujula 4, Tartu)
Korraldajad: Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, majandusteaduskondmatemaatika ja statistika instituut

Juba neljandat aastat korraldavad Tartu Ülikooli Delta keskuses tegutsevad üksused – arvutiteaduse instituut, majandusteaduskond ning matemaatika ja statistika instituut – ühise karjääripäeva, et pakkuda ettevõtetele võimalust erinevate erialade tudengitega ühe katuse all kohtuda.

Messivormis toimuva ürituse raames saavad organisatsioonid tutvustada oma praktika- ja karjäärivõimalusi, kasutades mitmesuguses formaadis infomaterjale (bännerid, videod, brošüürid jms) või interaktiivseid tegevusi, et üliõpilasi kaasata. Igale organisatsioonile on ette nähtud 3x3m suurune ala, mille saab oma brändi nägu väljapanekuks kujundada. Lisaks on organisatsioonidel soovi korral võimalus enda tutvustamiseks teha lounge-alal lühike ettekanne, mis kantakse üle ka veebis ja jääb huvilistele järelevaadatavaks.

Karjääripäeval osalemiseks tuleb hiljemalt 3. veebruariks täita registreerimisvorm. Küsimuste korral kirjutage deltakarjaaripaev@ut.ee. Kõikide osalevate ettevõtete nimed avalikustatakse pärast registreerimise lõppu.

NB! Kui epidemioloogiline olukord ei võimalda ürituse korraldamist füüsiliselt, siis teavitame vajalikest muudatustest registreerunuid ning tagame karjääripäeva eduka toimumise veebis.

Karjääripäeva korraldamine on seotud kuludega, kuid me ei soovi rakendada klassikalises mõttes osalustasu. Selle asemel palume hinnata viiepallisüsteemis Delta karjääripäeva väärtust teie organisatsiooni jaoks (“1”– natuke väärtuslik; “5”– väga väärtuslik). Igale hindele vastab rahaline toetus, mida kasutatakse karjääripäeva korralduskuludeks ja teiste arvutiteaduse instituudi, matemaatika ja statistika instituudi ning majandusteaduskonna ettevõtluskoostöö tegevuste toetamiseks.

“1” – 128€
“2” – 256€
“3” – 512€
“4” – 1024€