Autor:
Kristjan Karron

AIRE veebiseminar "Küberturvalisus tööstusettevõttes - ohud, trendid ja riskid"

AIRE (AI & Robotics Estonia) kutsub veebinarile, kus räägitakse küberturvalisusest ja infoturbest ning selle olulisusest tööstusettevõttele. Veebinari viib läbi Tartu Ülikooli teadusarvutuste keskuse infoturbe nõunik Tommy Tomson. Veebinaril räägitakse hetke peamistest ohtudest, tuleviku trendidest janendega kaasnevatest riskidest ning tuuakse soovitusi ja näpunäiteid, kuidas ohte vältida ja kuidas ettevõtte küberturbega alustada. Veebinaril osalemisel saab ettevõte vähese tähtsusega abi 200 € ulatuses osaleja kohta. Oodatud on väikese ja keskmise suurusega töötleva tööstuse (EMTAK C) ja tootmisettevõtted.

Loe rohkem ning registreeru hiljemalt 6. jaanuaril

Mees istub arvuti taga

Tule veebikursusele „Andmeteaduse võimalused äriettevõttes"

AS Tempest ning tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE alustasid koostööd, et suurendada tehisaru ja koostöörobotite abil tootmisliini võimsust.

Tehisaru optimeerib ettevõttes laovarusid ja robot vähendab raske füüsilise töö vajadust

Better Medicine'i meeskond

Tartu Ülikool saab osaluse ettevõttes Better Medicine OÜ, kes diagnoosib tehisaru abil vähktõbe