Lõpuaktus ja diplomite väljastamine TÜ arvutiteaduse instituudis

Loodus- ja täppisteaduste valdkond edastab oma õnnitlused lõpetajatele virtuaalselt toimuval aktusel, 20. juunil, algusega kell 12.00 siin.

Lõpudiplomeid väljastame 19., 25., 26., 29. ja 30. juunil Delta keskuses (Narva mnt 18), kellaaegadel 10-12 ja 13-16, ruumis 3002. Kindlasti tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument! Ruumi palume siseneda ühe kaupa ning ukse taga oodates hoida 2m distantsi.

Vajadusel saab lõpudiplomi võtta välja ka volitatud esindaja allkirjastatud volikirja alusel. Muuhulgas sobivad digitaalselt allkirjastatud, skaneeritud või pildistatud lihtvolikirjad. Näide volikirja tekstist: “Mina, ees- ja perekonnanimi, isikukood, volitan isikut ees- ja perekonnanimi, isikukood välja võtma oma lõpudokumente Tartu Ülikoolist. Volitaja allkiri, kuupäev”. Volikiri tuleb saata eelnevalt ati.study@ut.ee või võtta kaasa lõpudokumentidele järele tulles.

Alates 2. juulist 2020 saab lõpudiplomid kätte Tartu Ülikooli õppeosakonnast (Jakobi 1, sissepääs TÜ peahoone sisehoovist). Võimalusel tuleks sellest soovist eelnevalt teada anda e-posti aadressile diplom@ut.ee.

Erandkorras saab diplomi kätte toimetada tähitud posti või kulleriga.

Postiga lõpudokumentide saatmine on tasuline (8 eurot Eesti-sisene, 15 eurot välismaale) ja sellised soovid palume saata diplom@ut.ee. Postiga diplomite välja saatmist alustame 2. juulist. Lõpetanu saab soovi korral tellida e-postiga diplomi kinnitatud koopia (vajadusel kinnitatakse koopia ülikooli digitempliga).

Palun tagastage kindlasti oma TÜ sülearvuti (Delta keskus, Narva mnt 18, ruum 2051) ning raamatukogu raamatud. Arvuti on võimalik tagastada ka postiga, täpsemat infot palume küsida ati.comp@ut.ee.

Ülikooli lõpetanuna olete teretulnud liituma TÜ vilistlasteringiga.

Lisateave:
Maarja Kungla, TÜ arvutiteaduse instituudi õppekorralduse spetsialist (tarkvaratehnika ja informaatika magistriõppekavad), 737 5864, maarja.kungla@ut.ee.
Liivi Luik, TÜ arvutiteaduse instituudi õppekorralduse spetsialist (informaatika bakalaureuse- ja infotehnoloogia mitteinformaatikutele magistriõppekavad), 737 5862, liivi.luik@ut.ee.