Ootame ettevõtteid Delta karjääripäevale osalema

2. märtsil 2023 toimub viiendat korda Tartu Ülikooli suurim karjäärimess – Delta karjääripäev. Ülikooli akadeemiline spordiklubi muutub sel päeval elavaks messialaks, kus ettevõtted saavad tutvustada oma praktika- ja karjäärivõimalusi. Organisatsioonid on oodatud üritusele registreeruma kuni 2. veebruarini.

Tartu Ülikooli Delta karjääripäeval kohtuvad tööandjad ning arvutiteaduse instituudi, matemaatika ja statistika instituudi ning majandusteaduskonna üliõpilased. Ettevõtted saavad üritusel pakkuda praktikakohti, tutvustada töövõimalusi ja kujundada oma mainet tööandjana. Üliõpilased omakorda saavad aimu, millised ettevõtted töötajaid otsivad, kust võiks leida hea praktikakoha ja kuhu võiks tulevikus tööle minna.

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi juhataja Heisi Kurigi sõnul saavad ettevõtted Delta karjääripäeval kohtuda suure hulga noorte talentidega. ”Ettevõtete esindajatel avaneb hea võimalus näidata ennast, sobitada üliõpilastega tutvust ja sõlmida esimesi kokkuleppeid viisil, mis aitaks praktika- ja töökoha otsijal oma õpingud lõpuni viia,” ütles Kurig. 

Tänavu pakume ettevõtetele võimalust esineda kohapeal Delta karjääripäeva otsestuudios, kus vestluses päevajuhiga saab oma organisatsiooni praktika- ja karjäärivõimalustest rääkida. Otsestuudio jutuajamisi kantakse üle veebis ja spordiklubi ekraanidel ning stuudiokohtumiste salvestusi saab ka hiljem uuesti üle vaadata.

Eelmistel aastatel on Delta karjääripäeval osalenud 55 ettevõtet ja varasemate aastate põhjal võib karjääripäevale oodata üle 600 õppuri.  

Delta karjääripäeva korraldavad Delta keskuses tegutsevad Tartu Ülikooli instituudid: arvutiteaduse instituut, matemaatika ja statistika instituut ning majandusteaduskond.
Delta karjääripäeva kohta leiab lisainfot Delta keskuse kodulehelt

Programmeerimisvõistlus

Tudengid näitasid rahvusvahelisel programmeerimisvõitlusel stabiilset taset

ITTM informaatika magistranid

IT-tööstusmagistrantuur - võimalus kasvatada tuleviku IT-spetsialiste

ATI näitused

Kärt Summataveti näitus „Kõiksuse kutse“ Delta õppehoones