Foto:

Sandbox in a Nutshell - 2022. aasta sügissemestri avaüritus

Kas oled Sandboxiga tuttav? Nii "jah" kui "ei" vastuse puhul oled ikka oodatud semestri alguses toimuvale Sandboxi tutvumis- ja infoüritusele "Sandbox in a Nutshell". Räägime sellest, mida kujutab endast see Delta majas peidus olev mugav loomepesa ning milliste põnevate tegudega on võimalik siin hakkama saada.

Üritus toimub 30. augustil kell 15:00 Sandboxi ruumides kolmandal korrusel (ruum 3092). Kõik tudengid on teretulnud!

Registreeru üritusele

Mis on Sandbox?

Sandbox on disainmõtlemise ja digitootejuhtimise õppeprogramm Tartu Ülikooli magistrantidele, mis pakub tudengitele ainulaadset võimalust omandada uusi erialateadmisi ja praktiseerida oma oskusi partnerettevõtete päriselulisi lähteülesandeid lahendades ja seeläbi reaalset väärtust luues.

Sandbox on eksperimentaalne mänguväljak, kus interdistsiplinaarsed tudengite meeskonnad saavad oma julgeid ideid turvalises keskkonnas proovile panna. Meie eesmärk on edendada tooteinnovatsiooni üksteise arvamust austades ja usaldades, läbi ühisloome ja koostöö.

Mida sa Sandboxist saad?

Sandbox pakub põnevaid õppeaineid, töötubasid ning koolitusi, mille abil saad täita oma õppekava (sealhulgas praktikapunktidega), hankida tarvilikke oskuseid ning luua väärtuslikke kontakte ettevõtlussektoris. Sandboxi õppeaineid ning töötubasid läbinud tudengid on saanud lahendada reaalseid ettevõtteid puudutavaid probleeme ning osa võtta rahvusvahelistest disainiprojektidest.

Loe pikemalt, mida tudeng Sandboxis teha saab

Milline Sandbox välja näeb?

projektijuht
projektijuht
Kristjan Karron
turundusspetsialist