Autor:
Andero Kalju

Täienda oma teadmisi arvutiteaduse instituudi veebikursusel

Sel talvel on arvutiteaduse instituudis alustamas on mitmed veebikursused, mille hulgast leiab midagi nii ettevõtja, videomängude armastaja kui ka igas vanuses programmeerimise huviline.

Siia oleme kokku kogunud peatselt algavate kursuste info. Oled teretulnud veebikursustel osalema ja oma teadmisi täiendama.

Veebikursus on suunatud väikese- ja keskmise suurusega tööstusettevõtete töötajatele. Saad teada, kuidas rakendada tehisintellekti ja andmeteaduse võimalusi, et muutuvas maailmas paremaid otsuseid teha. Kursust korraldab Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE.

Toimumisaeg:
23. jaanuar 12. veebruar.
Registreerumise tähtaeg: 18. jaanuar.
Tasu:
kuni 2 inimest ühest ettevõttest saab osaleda tasuta.

Vaata lisainfot ja registreeru!

Sellel koolitusel saad tuttavaks programmeerimisega ja õpid tundma algoritmilist mõtteviisi. Kursus sobib 16-26-aastastele noortele, kel kokkupuude programmeerimisega puudub või on vähene.

Toimumisaeg: 23. jaanuar – 9. aprill.
Registreerumise tähtaeg: 22. jaanuar.
Tasu:
kursus on tasuta.

Tähelepanu, gümnaasiumilõpetaja! Kui sa sooritad kursuse arvestustöö vähemalt 90 protsendile ja su laia matemaatika riigieksami tulemus on vähemalt 55 punkti või kitsa matemaatika riigieksami tulemus vähemalt 71 punkti, saad eritingimustel Tartu Ülikooli informaatika bakalaureuseõppesse sisse.

Vaata lisainfot ja registreeru!

Kursus sobib igale inimesele, kes pole varem programmeerimisega kokku puutunud, kuid soovib paotada ukse sellesse põnevasse maailma. Tegu on arvutiteaduse instituudi kõige populaarsema veebikursusega, kus on osalenud juba enam kui 12 000 inimest.

Toimumisaeg
: 30. jaanuar – 26. veebruar.
Registreerumise tähtaeg: 16. jaanuar.
: 100 eurot.

Vaata lisainfot ja registreeru!

See kursus tutvustab videomängude maailma. Sa reisid läbi videomängude arenguloo ning tutvud selle käigus erinevate videomänge puudutavate teemadega. Kursus sobib gümnasistidele, üliõpilastele ja kõigile, kes videomängude vastu huvi tunnevad.

Toimumisaeg: 6. veebruar – 23. aprill.
Registreerumise tähtaeg: 31. jaanuar.
Tasu
: kooliõpilasele 30 eurot, teistele 90 eurot, Tartu Ülikooli üliõpilastele tasuta.

Vaata lisainfot ja registreeru!

Kursus sobib inimesele, kel huvi programmeerimise vastu ja olemas ka eelteadmised vähemalt kursuse „Programmeerimise alused I“ mahus. Saad täiendada programmeerimise algteadmisi ning omandad hea põhja selles valdkonnas süvendades algteadmisi programmide koostamisest, testimisest ja silumisest.

Toimumisaeg: 27. veebruar – 23. aprill.
Registreerumise tähtaeg: 13. veebruar.
: 250 eurot.

Vaata lisainfot ja registreeru!

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi kursuste läbiviimist toetab Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond.

Jaanika Seli
Arvutiteaduse instituut
Kantselei
doktori- ja täiendusõppe peaspetsialist