Foto:
Andero Kalju

Täiendusõpe

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudis saad oma teadmisi infotehnoloogia valdkonnas täiendada. Sobivaid õppeaineid ja kursusi leidub igasuguse vanuse, töökogemuse ja oskustega inimestele. 

Küsimuste tekkimisel võta ühendust e-postil ati.study@ut.ee või helistades 737 5862

Täiendusõppesse saavad tulla kõik, kel huvi mõne konkreetse õppeaine vastu. Leia endale arvutiteaduse instituudi õppekavadest sobiv õppeaine või -ained ja tule õppima! Vajadusel saab ainepunktid hiljem eriala omandades õpitulemusena üle kanda.

Õppetöö toimub kehtiva tunniplaani alusel koos üliõpilastega kas lähi-, põim- või veebiõppena. Õppeainet valides pööra kindlasti tähelepanu lähiõppe (st auditoorse õppetöö) toimumisaegadele ja veendu, et need sulle sobivad. Soovi korral saab täiendusõppija peale aine läbimist väljavõtte õppetulemustest või tunnistuse.

Ainete valimine toimub semestrite kaupa. Parim aeg valida õppeaineid sügissemestriks on august. Kevadsemestri aineid on mõistlik valida jaanuaris. Õppetöö algab vastavalt septembris ja veebruaris. 

Kõiki õppeaineid ei saa täiendusõppijad valida. Näiteks kui mõnes aines on vajalikud eeldusained, õppetöö on mõeldud kindlale grupile, õppegrupp on täis, või kui õppuril on ülikooli ees õppetasu võlgnevusi.

Õppeainetes osalemise eest tuleb tasuda Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudis kehtiva ainepunkti hinna alusel.

Ühe ainepunkti hind on 2022/2023 õppeaastal:
80 € (bakalaureuseõppe ained)
120 € (magistriõppe ained)

Soovides põhiõppe aines täiendusõppijana osaleda, täida avaldus ja saada see digitaalselt allkirjastatuna e-postile ati.study@ut.ee.

Need täienduskoolitused toimuvad igal aastal. Täpsema info järgmise koolituse toimumise, koolitusmahu ja maksumuse kohta leiad koolituse lingilt.

Lisaks eelpool toodud koolitustele, mis on igal aastal kavas, toimub ka mitmeid teisi koolitusi erinevatele sihtrühmadele. Täpsema info koolitusmahu, maksumuse ja registreerimise kohta leiad koolituse lingilt.

Digioskuste arendamise veebiseminarid 

Tehisintellekti- ja robootikakeskuse AIRE veebiseminarid tööstussektorile

  • Tehisintellekti projekti planeerimine ja läbiviimine tööstusettevõttes - 23. jaanuar kuni 12. veebruar 2023
  • AI projekti planeerimise praktiline kursus - 20. veebruar kuni 23. aprill 2023

Mikrokraadiprogramm “Süsteemianalüüs. Loe täpsemalt mikrokraadiprogrammi astumisest ja kõikidest Tartu Ülikoolis pakutavatest mikrokraadiprogrammidest siitTäiendusõppeprogramm “Infotehnoloogia alused.

Küsimuste tekkimisel võta ühendust e-postil ati.study@ut.ee.

#täiendusõpe
ati

Täienda oma teadmisi arvutiteaduse instituudi veebikursusel

#ettevõtlus #täiendusõpe
Aire koolitus Elena tööstus

AIRE veebikoolitus "Tehisintellekti projekti planeerimine ja läbiviimine tööstusettevõttes"

#ettevõtlus #täiendusõpe
AIRE koolitus HPC tommy tomson

AIRE veebiseminar "Küberturvalisus tööstusettevõttes - ohud, trendid ja riskid"