Autor:
Markos Parve

Võrgustiku Ole Rohkem auhinnagalal tunnustati Tartu Ülikooli mitmel korral

25. mail toimus Tartu tudengiorganisatsioonide koostöövõrgustiku Ole Rohkem auhinnagala, kus tunnustati tegusaid üliõpilasi, nende organisatsioone ja koostööpartnereid.

Aasta tudengisõbra tiitli sai Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser. Tiitliga tunnustatakse inimest, kes on tegutsenud üliõpilaste huvides ja aidanud kaasa ühiskonna arengule.

Aasta koostööpartneri tiitli pälvis Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut. Koostööpartneri tiitliga tunnustatakse organisatsiooni, kes on teinud silmapaistvat koostööd üliõpilaste ja võrgustikuga.

Heisi Kurig võrgustiku Ole Rohkem auhinnagalal.

Foto: Markos Parve

Aasta tudengiorganisatsiooni laureaat on Bioteaduste Üliõpilaste Selts. Auhind antakse üliõpilasorganisatsioonile, kes töötab strateegiliselt oma eesmärgi nimel ja arendab seekaudu oma liikmeid.

Bioteaduste Üliõpilaste Selts pälvis aasta tudengiorganisatsiooni tiitli.

Foto: Markos Parve

Auhindu jagati kokku kuues kategoorias: aasta tudeng, aasta tudengiorganisatsioon, aasta fööniks, aasta tudengisõber, aasta tegu ja aasta koostööpartner. Auhindade võitjad valis liikmeskond koos valimiskomisjoniga. Loe lisainfot auhindade kohta

Võrgustiku Ole Rohkem auhinnagala on ellu kutsutud Üliõpilaskonna Sihtasutuse eestvedamisel.

Tudengid seisavad diplomitega

Tudengiprojektide võistlus 2024