Adapteri koostööfestival keskendub sel aastal linnade tervisele

Eesti ülikoole ning teadus- ja arendusasutusi ühendav koostöövõrgustik Adapter korraldab täna Tallinna Tehnikakõrgkooli eestvedamisel koostööfestivali „Terved linnad“.

Iga-aastane ettevõtjaid ja teadlasi kokku viiv koostööfestival toimub juba viiendat korda.

Vaata ka videot, kus Tartu Ülikooli teadlased räägivad, kuidas panna inimesed linnas rohkem liikuma, miks on linnaruumi vaja loodust ja milline peaks olema tervislikku käitumist toetav linn.

Festivali otseülekannet saab vaadata YouTube’ist. Festivali päevakava on veebilehel festival.adapter.ee.

Adapter ühendab endas 15 ülikooli ning teadus- ja arendusasutust. Adapter.ee vahendusel on ettevõtjatel võimalik ühe päringuga pöörduda rohkem kui 3000 teadlase ja tippspetsialisti poole.