Arstide täiendkoolitus toob Tartu Ülikooli esinema maailmas tunnustatud anestesioloogi

TÜ arstiteaduskonna dekaan prof Joel Starkopf nimetab koolituskursuse toimumist Eestis tunnustuseks siinse arstiteaduse kõrgele tasemele. "See üritus annab tunnistust sellest, et arstiteaduskonnas läbiviidav õppetöö ja täienduskoolitus on rahvusvaheliselt aktsepteeritud, kõrgel tasemel," ütles profStarkopf.

Esmaspäeval algavale kursusele on registreerunud 45 arsti ja residenti, kellele tuleb loengut pidama ka üks Euroopa tunnustatumaid anestesiolooge, prof P. Scherpereel Lille’i ülikoolist Prantsusmaalt.

Üritust koordineerib Euroopa Anestesioloogia Seltsi täienduskoolituse komitee (Committee of European Education in Anesthesiology, C.E.E.A). Komitee ametlikuks koolituskeskuseks Eestis on Tartu Ülikooli anestesioloogia ja intensiivravi kliinik.

Lisainfo: prof Joel Starkopf, anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku juhataja, arstiteaduskonna dekaan, 731 8400, joel.starkopf@ut.ee

Karin Volmer
pressiesindaja