Bakalaureusetööde konkurss kutsub tudengeid osalema

Akadeemilisi üliõpilasseltse ühendav MTÜ Kaaren kuulutab välja bakalaureusetööde konkursi, kus võivad osaleda kõik Eestis rakenduskõrgharidust või bakalaureuseõpet lõpetavad tudengid. Võistlusega soovitakse süvendada üliõpilaste uurimishuvi ja soovi oma teadustulemusi populaarteaduslikult ja eesti keeles tutvustada.

„Mida rohkem sa oma tööd tutvustad, seda enam avad uksi just sinna, kuhu sa liikuda tahad. Olgu selleks maailmatasemel teadusrühm, koostöö parima juhendajaga või tegutsemine ettevõttes, kuhu sina ja sinu teadmised on väga oodatud. Konkurss on sinu võimalus oma piire laiendada,“ motiveerib konkursi korraldaja Killu Timm tudengeid oma töid võistlusele esitama.

Registreerumiseks on vajalik kirjutada valmivast tööst lühike (pikkusega kuni üks A4 lehekülg või kuni 2000 tähemärki) populaarteaduslik kokkuvõte ja saata see hiljemalt 15. maiks 2017 e-posti aadressile konkurss@kaaren.ee.

Konkursitööde esitamise tähtajaks on 30. juuni 2017.

Aadressile konkurss@kaaren.ee tuleb esitada:

1) oma lõputöö;

2) lõputöö populaarteaduslik kokkuvõte (pikkusega kuni üks A4 lehekülg);

3)digiallkirjastatud avaldus osalemiseks (selle leiab siit);

4) kõrgkoolipoolne kinnitus töö kaitsmise kohta.

Dokumente võetakse vastu digitaalselt. Kui puudub digiallkirjastamise võimalus, saab avalduse esitada allkirjastamata kujul ning paberil allkirjastatud avalduse saata MTÜ Kaaren aadressile Jakobi 23 51006 Tartu.

Dokumentide kättesaamise kohta saadetakse kinnituskiri. Hindamiskomisjon annab tööde kohta tagasisidet. Lõppvooru pääsenute nimed avalikustatakse hiljemalt 31. augustil 2017. Lõppvooru võitjaid ootavad väärikad auhinnad.

Lisainfo ja konkursi statuut: http://kaaren.ee/konkurss/

MTÜ Kaaren soovib nobedat sulejooksu!

Lisainfo: Killu Timm, „Kaaren“ konkursi korraldaja, killuyy@gmail.com

Viivika Eljand-Kärp