Botaanikaaed avab Lõuna-Eesti esimese orhideenäituse

Alates 27. märtsist on huvilistel võimalik külastada Tartu Ülikooli botaanikaias Lõuna-Eesti esimest orhideenäitust "Orhideed – looduse kalliskivid sinu aknalaual".

Botaanikaaia külastuskeskuses ja kasvuhoonetes on välja pandud enam kui poolsada erinevat orhideed alustades suureõieliste katleiade, veenuskingade ja amblikkäppadega ning lõpetades Lõuna-Ameerika vihmametsade imepisikeste orhideedega.

Botaanikaaia aednikud jagavad nõuandeid orhideede kasvatamiseks kodus ning Jardini aianduskeskus müüb soodushinnaga orhideede õitsevaid potitaimi.

Näitus on avatud kuni 11. aprillini iga päev kell 10-17. Näitusel kehtib botaanikaaia külastuspilet hinnaga 25 krooni, sooduspilet 10 krooni.

Botaanikaaia koduleht: www.ut.ee/botaed

Lisainfo:
Heiki Tamm, Tartu Ülikooli botaanikaaia direktor, tel 510 2085, e-post heiki.tamm.001@ut.ee

Mehis Tuisk
Tartu Ülikooli pressiesindaja