E-kursuse kvaliteedimärgi 2010. aasta taotlusvoor avatud

Kvaliteedimärgi väljaandmine e-kursustele on osa e-õppe kvaliteedisüsteemist, mille eesmärgiks on ühtlustada e-õppe taset e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumidesse kuuluvates õppeasutustes. Märgiga kinnitatakse e-kursuse väga head taset ning tunnustatakse e-kursuse autorit, kes on saavutanud e-õppe rakendamisel õppeprotsessis suurepäraseid tulemusi.

2009. aastal pälvisid kvaliteedimärgi seitse Tartu Ülikooli e-kursust: "Riskeeriv käitumine liikluses, seda mõjutavad tegurid ja ennetamise võimalused" (autor Diva Eensoo), "Surmakultuurist" (Tiia Ristolainen), "Bioloogia-alane saksa keel I" (Katrin Koorits), "Geriaatriline seisundi hindamine" (Kai Saks), "Piibel õhtumaise kultuuri alustekstina A ja B" (Ain Riistan), "Maastikusemiootika" (Kati Lindström), "Veebipõhine saksa keele kursus algajatele" (Malle Rebane). 2009. aasta e-kursuseks valiti kursus "Riskeeriv käitumine liikluses, seda mõjutavad tegurid ja ennetamise võimalused".

Kvaliteedimärgi taotlemisest täpsemalt: /590999

Lisainfo: Lehti Pilt, haridustehnoloogiakeskuse juhataja, tel 737 6306, lehti.pilt@ut.ee

Marko Ojakivi
turundusspetsialist