Eesti Euroopa parlamendi saadikud arutlevad Narva tuleviku üle

Reedel, 22. novembril kell 12.00 toimub Euroopa parlamendi infobüroo ja Tartu ülikooli Narva kolledži poolt korraldatud avatud foorum „Piirilinn Narva – ääremaa või Euroopa värav?“.

TÜ Narva kolledžis toimuv foorum on hea võimalus kuulata erinevaid arvamusi ja arutada koos Eesti Euroopa parlamendi saadikutega Narva, Ida-Virumaa, Venemaa ja maailma puudutavaid küsimusi.

Foorumil esinevad ALDE Euroopa demokraatide ja liberaalide liidu fraktsiooni esindajad Kristiina Ojuland ja Vilja Savisaar-Toomast ning Euroopa parlamendi sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsiooni esindaja Ivari Padar.

Kõik ettekanded käsitlevad Narva ja Ida-Virumaa tulevikku ning piiriülese koostöö küsimusi. Kõikidel kuulajatel on võimalik osaleda avatud diskussioonis koos ekspertidega ning oma arvamust avaldada.

Ekspertidena osalevad Eesti töötukassa Ida-Virumaa osakonna juhataja Anneki Teelahk ja Balti uuringute instituudi juhatuse liige Kristina Kallas. Modereerib TÜ Narva kolledži direktor Katri Raik.

Vaata täpsemat ajakava siit.

Foorumil toimub ka otseülekanne TÜ Narva kolledži veebilehel. Otseülekannet saad jälgida siit.

Foorum toimub TÜ Narva kolledžis, auditooriumis 200. Esitlused ja arutelud toimuvad nii eesti kui ka vene keeles, foorumil on sünkroontõlge.

Osalema on oodatud kõik huvilised!

Lisainfo: Jaanus Villiko, TÜ Narva kolledž, tel: 740 1904, e-post: jaanus.villiko@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja