Eesti Panga uus president Ardo Hansson peab ülikoolis loengu

Neljapäeval, 3. mail peab TÜ majandusteaduskonnas avaliku loengu Eesti Panga peagi ametisse asuv president Ardo Hansson. Juttu tuleb Hiina majandusest.

Loeng pealkirjaga "China 2030: Building a Modern, Harmonious and Creative High Income Society" toimub 3. mail algusega kell 14.15 Oeconomicumis (Narva mnt 4, ruum A313). Kõik on oodatud kuulama!

Loeng on osa ainekursusest "Aasia riigid maailmamajanduses - 21. sajand kui Aasia sajand". Kursusel  käsitletakse nii globaalseid arengusuundi maailmamajanduses (rahvastiku kasv, elanikkonna vananemine, loodusressursside nappus ja nende hindade kasv) kui ka erinevate Aasia riikide (Hiina, India, Singapur) arengut sügavamalt.

Kursus omakorda toimub Tartu ülikooli, Tallinna tehnikaülikooli ning Tallinna ülikooli ühisõppemooduli "Aasia ühiskonnad, majandus ja poliitika" raames.

Ainekursuse teine loeng on juba sel reedel, 4. mail kell 10.15 ja siis esineb Riigikantselei info- ja kommunikatsioonitehnoloogia nõunik Siim Sikkut loenguga "India - hetkeseis ja tulevikuväljavaated".

Loengud on kõigile huvilistele tasuta. Ette registreerima ei pea.

Lisainfo: Ene Kivisik, TÜ majandusteaduskonna dekanaadi juhataja, tel 737 6315, ene.kivisik@ut.ee

Anneli Miljan
TÜ pressiesindaja