Hingehoidja Naatan Haamer arutleb hinge iseärasuste üle

Teisipäeval, 6. veebruaril kell 17.15 peab SA Tartu ülikooli kliinikumi hingehoidja ja pereterapeut Naatan Haamer ettekande „Kuidas hoida hinge, mille omanik selle olemasolusse ei usu?“

Naatan Haamer mõtiskleb järgnevate küsimuste üle: mis on hing, mida saab hoida? Kas hoida saab igat hinge või vaid usklikku hinge? Mis on hinge hoidmisest kasu ja kas seda on üldse vaja? Mida peaks eestlase hinges hoidma, et hoida eestlast hinges?

Ettekanne toimub Eesti akadeemilises usundiloo seltsis, Ülikooli 16-214. Seltsi eesmärgiks on arendada usundite ja religioossuse akadeemilist uurimist ning tuua selles tegevuses kokku eri distsipliinide esindajaid.

Ettekannet on oodatud kuulama kõik huvilised. Eelnev registreerumine pole vajalik.

Lisainfo: Madis Arukask, EAUSi president, madis.arukask@ut.ee