Ilmub e-õppe ajakirja e-TÜ sügisnumber

E-õppe ajakirja e-TÜ sügisnumber ilmub Täiskasvanud Õppija Nädala raames, mis toimub 7.-14. oktoobril. Ajakirjas räägitakse e-õppest erinevatele põlvkondadele ja erinevatest vaatenurkadest.

Täiskasvanud õppija nädala tunnuslauseks on sel aastal "Õppimine seob põlvkondi". Ajakirjast saab lugeda, kuidas toimub reaalainete õpetamine TÜ teaduskooli e-kursustel ning milliseid õppevorme eelistavad üldhariduskoolide õpilased. Saame teada, kuidas suhtuvad TÜ väärikate ülikoolis osalejad e-õppesse kui ühte võimalikku kaasaegsesse õppimisvormi.

E-õppe ajakiri pakub rohkesti lugemist ülikooli õppejõududele, tutvustades erinevaid võimalusi e-õppe kasutamiseks ning õppijate emotsioone, mis valdavad neid e-kursustel osaledes. TÜ majandusteaduskonna kaugkoolitusjuht Karin Liikane nendib ajakirjas: "Tundub, et e-õppes juhime lisaks infovahetusele ka õppijate emotsioone. Küsimus on, kuidas seda paremini teha?"

Lugeja saab ka sel korral läbida mini-e-kursusi. Valida on võimalik kursuste "Rahvaluule - kuidas, kus ja millest", "Aita ennast ise, siis aitab sind ka hambaarst" ja "Sissevaade helikunsti varamu telgitagustesse" vahel. Minikursuste eduka läbimise korral väljastatakse osalejatele nimeline elektrooniline tõend, mille saab salvestada ja/või välja trükkida.

E-õppe ajakirja väljaandjaks on elukestva õppe keskuse haridustehnoloogiakeskus, kus arendatakse ja koordineeritakse e-õpet, nõustatakse õppejõude e-kursuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel ning pakutakse haridustehnoloogilisi teenuseid.

E-õppe ajakiri e-TÜ: http://etu.ut.ee

Lisainfo: Lehti Pilt, TÜ elukestva õppe keskuse haridustehnoloogiakeskuse juhataja, tel 737 6306, lehti.pilt@ut.ee

Marko Ojakivi
turundusspetsialist