Ilmus Tartu Ülikooli e-õppe ajakirja "e-TÜ" teine number

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"39707","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Ajakirja teises numbrisavaldatakse arvamust e-õppe kohta, antakse ülevaade e-õppest meil ja mujal ning tutvustatakse päevakorras olevad projekte. Saame teada, kuidas osaleda sisekoolitusel töökohalt lahkumata, mida arvavad tudengid ja õppejõud videoloengutest ning mis motiveerib õppejõude taotlema oma e-kursusele kvaliteedimärki.

Samuti tutvustatakse ajakirjas, kuidas on koostatud maailma ülikoolide Webometric ranking edetabel ning kus paikneb Tartu Ülikool selles edetabelis käesoleva aasta jaanuaris. Webometric ranking edetabelit koostatakse kaks korda aastas ning see hõlmab üle 18 000 kõrgkooli maailmas.

E-õppe ajakirja annab välja Tartu Ülikooli avatud ülikooli keskuse haridustehnoloogiakeskus, kus tegeletakse e-õppe korraldamise ja arendamisega, õppejõudude nõustamisega e-kursuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel ning haridustehnoloogiliste teenuste pakkumisega.

E-õppe ajakiri "e-TÜ": /etu

Lisainfo:
Lehti Pilt, Tartu Ülikooli avatud ülikooli keskuse haridustehnoloogiakeskuse juhataja, tel 737 6306, e-post lehti.pilt@ut.ee

Marko Ojakivi, Tartu Ülikooli avatud ülikooli keskuse turundusspetsialist, tel 737 6209, 51 56 142, e-post marko.ojakivi@ut.ee

Mehis Tuisk
Tartu Ülikooli pressiesindaja