Ilmus TÜ ettevõtlusleht

31. oktoobril 2017 ilmus Postimehe vahelehena Tartu ülikooli ettevõtlusleht, kus arendusprorektor Erik Puura avas ettevõtliku ülikooli põhimõtteid ja selgitas, kuidas TÜ tegevus nende põhimõtete täitmist toetanud on.

Ettevõtluslehes saab ülevaate TÜ ettevõtlus- ja avaliku sektori partneritele suunatud demopäevast, tutvustatakse 2018. aasta jaanuaris Tallinnas Kultuurikatlas toimuvat senisest suuremat kõrghariduspäeva "Õpi Tartus" ja kutsutakse spetsialiste üles vilistlastele suunatud mentorlusprogrammiga liituma.

Eraldi on luubi all arvutiteaduse instituudis kevadel algav tööstusmagistrantuuri programm. Kellele see suunatud on ja mida programm täpsemalt endast kujutab - sellele saab vastuse ettevõtluslehe kolmandalt küljelt.

Ettevõtluslehe viimane lehekülg on pühendatud 8. detsembril Tartus toimuvale ärifestivalile sTARTUp Day, mille tänavuseks peateemaks on “From Zero To Hero” („Nullist kangelaseks”). Teist korda toimuv ärifestival koondab ettekandeid ja seminare rahvusvaheliste idufirmade juhtidelt, kes on ise väheste vahenditega kasvatanud edukaid ettevõtteid.

Loe ettevõtluslehte veebist