Intellektikal on avatud teadust täis TÜ messiboks

Järgmisel nädalavahetusel, 15. ja 16. veebruaril peetakse Tartu Näituste messikeskuses haridus- ja infomessi Intellektika, kus on esindatud ka Tartu ülikool.

Ülikooli eesmärk on tutvustada ennekõike õppimisvõimalusi ning 2013. aasta vastuvõtutingimusi ja -ajakava. Nii võib messiboksis kohata inimest, kes teab kõike sisseastumisest ja ka tudengeid, kes räägivad oma kogemustest Tartu ülikoolis õppimisest, sisseastumisest ja tudengielust Tartus.

Tartu ülikooli messiboksis tegutsevad teadusbussi noored. Teadusbuss on liikuv teaduslabor, mis teeb teadusteatrit: pakub võimalusi kogeda noortel inimestel loodusteadusi läbi kaasahaaravate eksperimentide, pikituna ladusa jutuga asjade olemusest. Käsitletavad teemad ulatuvad füüsikast keemiani, bioloogiast robotiteni maagilistest trikkidest tehnika uusimate saavutusteni.

Intellektika on külastajatele avatud reedel, 15. veebruaril kell 10-18 ja laupäeval, 16. veebruaril kell 10-16. Kohapeal saab lunastada pileti.

Tule, uuri õppimisvõimalusi ja leia end Tartu ülikoolist!

Lisainfo: Piret Normet, TÜ turunduse peaspetsialist, tel: 737 6271, e-post: piret.normet@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja