Kaugkoolitusprogrammidel saab paindlikult õppida

Majandusarvestuse ja -õiguse; kinnisvaraturu; projektitöö ja riigihanke; rahanduse, panganduse ja kindlustuse kaugkoolitusprogrammid algavad 7. mail. Programmidega saab liituda 27. aprillini. See on suurepärane võimalus õppida paindlikult.

Kaugkoolitusprogrammide õppematerjalid on silmisäästvalt paberil ja  õppetöö toimub moodle.ut.ee õpikeskkonnas. Õppijatega kohtutakse veebis ja/või Tallinna esinduses 7. mai infotunnis, kahel konsultatsioonide sessioonil (mais ja oktoobris), eksamil ja lõpuaktusel.

Õppetöö toimub kuni 7. novembrini, kuid õppijad ise määravad sobiliku tempo. Kaugkoolituse õppevorm lubab lõpetada ka varasema eksamiga juba 6. juunil.

Oma valik on võimalik teha õppesuundadel:

1. Rahandus, pangandus ja kindlustus
2. Majandusarvestus ja –õigus
3. Kinnisvara
4. Projektitöö ja riigihange

Programmi edukalt lõpetanud saavad Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistuse. Õpitut saab kasutada kutseeksami sooritamisel.
Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa partner.

Rohkem teavet kaugkoolitusprogrammidest leiate aadressilt finance.ut.ee.

Lisateave: Karin Liikane, TÜ majandusteaduskonna programmijuht, 737 6606, karin.liikane@ut.ee