Läheneb Tartu ülikooli suveülikooli eelregistreerumistähtaeg

XV Tartu ülikooli suveülikooli „Keha ja vaim“ eelregistreerumistähtaeg on 9. juuni. Suvekuudel saab mh osaleda nii suguvõsa uurimiskursusel kui ka tervist ja toidulisandeid käsitleval kursusel.

Algaval suvel on võimalik õppida enam kui 30 kursusel, mis toimuvad Eestimaa erinevates paikades. Kursusi pakutakse kõigile huvilistele, sh ettevõtjatele, juhtidele, spetsialistidele ja õpetajatele.

Professor Tõnu Lehtsaare kursusel „Vaimuväärtuste psühholoogia“ on võimalik teada saada vaimsete väärtuste olulisusest isiksuseomadusena ja inimestevahelises suhtlemises.

Erinevate kampaaniate, projektide ja programmide eestvedajad on oodatud kursusele „Kommunikatsioon inimeste käitumis- ja mõtlemisharjumuste muutmisel“. Kursusel õpetab professor Triin Vihalemm, kuidas kavandada kestvaid sotsiaalseid muutusi loovaid programme ja projekte, mis püüavad sihtrühmi panna teistmoodi mõtlema ning tegutsema.

Inimesi, keda huvitavad uued pereajaloo esitusviisid ja suguvõsaajaloo uurimisvõimalused internetis, oodatakse suvekursusele „Perepärimus internetiajastul“, mille viib läbi dotsent Tiiu Jaago.

Lisaks on võimalik õppida näiteks kursustel „Kuidas parandada töövõimet ja tugevdada tervist treeningu ja toidulisandite abil?“, „Ametikirja koostamine inglise keeles“, „Rehabilitatsiooni kool: teadmised, väärtused ja kompetents inimeste funktsioneerimisvõime arendamiseks“ ning koos paarilisega saab veel liituda kursusega „Tennisekool“.

Suveülikoolis osalejad saavad Tartu ülikooli tunnistuse koos hinnetelehega. Täiendusõppes kogutud ainepunkte on võimalik kasutada tasemeõppe õppekavade täitmisel sobiva õppeaine olemasolul kõrgkoolis.

Pärast eelregistreerumistähtaega, 9. juunit saab vabade kohtade olemasolul suvekursustega liituda ka hiljem. Suveülikoolist ja toimuvatest kursustest täpsemalt www.ut.ee/suveulikool.

Lisainfo: Marko Ojakivi, TÜ elukestva õppe keskuse turundusspetsialist, tel 737 6209, 515 6142, marko.ojakivi@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja