Õigusteaduskond kutsub osalema kolmandal Ida-Virumaa õiguskoolitusel

Tartu Ülikooli õigusteaduskond ja Justiitsministeerium pakuvad sel sügisel Ida-Virumaal tasuta õiguskoolitusi, kus saab teadmisi paljudest õigusvaldkondadest, muu hulgas perekonna-, lepingu- ja asjaõigusest.

Ida-Virumaa õiguskoolituste sarja kolmas koolitus „Erinevad lepingud“ toimub 5. novembril Jõhvis. Koolitaja on Tartu Ülikooli õigusteaduskonna lepinguõiguse professor Karin Sein.

„Koolitusel käsitletakse nelja peamist lepinguliiki: müügi-, üüri-, liisingu- ja töövõtulepingut,“ rääkis TÜ õigusteaduskonna lepinguõiguse professor Karin Sein. „Muu hulgas vaadatakse kohtupraktika näitel seda, milliseid õiguskaitsevahendeid saab kasutada lepingurikkumise korral,“ lisas ta.

Koolitused on mõeldud eelkõige Ida-Virumaa ettevõtete ja asutuste töötajatele, kuid oodatud on ka kõik teised huvilised, kes soovivad saada või täiendada teadmisi eri õigusvaldkondadest. Juriidilisi eelteadmisi ei ole koolitusele tulekuks vaja.

Detsembri keskpaigani korraldatakse Jõhvis ja Narvas kokku kuus õiguskoolitust. Üks koolitus kestab kaheksa akadeemilist tundi. Sarja esimene koolitus „Õiguse üldpõhimõtted“ ja teine koolitus „Lepinguõiguse üldpõhimõtted“ toimusid oktoobris Narvas ning nende materjalid asuvad õigusteaduskonna kodulehel.

Kolmas koolitus „Erinevad lepingud“ on 5. novembril kella 9.15–17.00 Kersti Võlu Koolituskeskuses (Kooli 7, Jõhvi). Registreeruda saab kuni 3. novembrini siin.

Koolitused on tasuta.

Lisateave: Mari-Liis Lipstok, täiendusõppe programmijuht, 737 6061, mari-liis.lipstok@ut.ee