Õigusteaduskond kutsub osalema teisel Ida-Virumaa õiguskoolitusel

Tartu Ülikooli õigusteaduskond ja Justiitsministeerium pakuvad sel sügisel Ida-Virumaal tasuta õiguskoolitusi, kus saab teadmisi paljudest õigusvaldkondadest, muu hulgas perekonna-, lepingu- ja asjaõigusest.

Ida-Virumaa õiguskoolituste sarja teine koolitus „Lepinguõiguse üldpõhimõtted“ toimub 22. oktoobril Narvas. Koolitaja on hinnatud lepinguõiguse ekspert, riigikohtunik Kaupo Paal.

Õigusteaduskonna täiendusõppe programmijuhi Mari-Liis Lipstoki sõnul täiendab see koolituste sari Ida-Virumaa õiguskoolituste tühimikku. „Esimesel koolitusel osales 33 inimest ja nende tagasiside oli väga positiivne,“ rääkis Lipstok.

Koolitused on mõeldud eelkõige Ida-Virumaa ettevõtete ja asutuste töötajatele, kuid oodatud on ka kõik teised huvilised, kes soovivad saada või täiendada teadmisi eri õigusvaldkondadest. Juriidilisi eelteadmisi ei ole vaja.

Detsembri keskpaigani korraldatakse Jõhvis ja Narvas kokku kuus õiguskoolitust. Ühe koolituse maht on 8 akadeemilist tundi.

Sarja esimene koolitus „Õiguse üldpõhimõtted“ oli 1. oktoobril Narvas ja selle materjalidega saab tutvuda õigusteaduskonna kodulehel.

Teine koolitus „Lepinguõiguse üldpõhimõtted“ toimub 22. oktoobril kella 9.15–16.30 Tartu Ülikooli Narva kolledži (Raekoja plats 2) ruumis 100. Registreeru kuni 20. oktoobrini siin.

Koolitused on tasuta.

Lisateave: Mari-Liis Lipstok, täiendusõppe programmijuht, 737 6061, mari-liis.lipstok@ut.ee