Õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse vestluste sarja järgmine külaline on Anne Peters

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse vestluste sari jätkub. Kuues vestlus teemal Rahvusvahelised organisatsioonid kui konstitutsionaliseerumise vahendajad: neoliberalismist postkolonialismini? toimub 21. mail kella 15.00–16.00.

Vestluste sarja eesmärk on kutsuda teadlasi ja õppejõude ning praktikuid nii Eestist kui ka välismaalt rääkima rahvusvahelise õiguse eri aspektidest. Sõltuvalt asjaoludest korraldatakse vestlused kas auditooriumis või veebis.

Kuuendal vestlusel räägib Max Plancki Võrdleva Avaliku Õiguse ja Rahvusvahelise Õiguse Instituudi direktor Anne Peters rahvusvahelistest organisatsioonidest kui konstitutsionaliseerumise vahendajatest. Vestlust juhib Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo.

NB!

• Üritusele tuleb registreeruda aadressil https://forms.gle/Tihp6WQ9Xe1Wu9e78
  • Registreerimine lõpeb 21. mail kell 12.00.
  • Registreeritud osalejad saavad hiljem lingi veebiseminariruumi pääsemiseks.

Vestlused toimuvad inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud.

Lisateave: René Värk, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse kaasprofessor, rene.vark@ut.ee