Ootame Sinu panust UT ajakirja tuleviku kujundamisse

7. novembrini on võimalik osaleda ülikooli ajakirja lugejauuringus ja anda panus UT tuleviku kujundamisse.

Aasta tagasi uuenes UT ajakirja veebileht ning selleks, et ka paberajakirja sisu ja välimus lugejatele huvi ja elamusi pakuks, küsib UT toimetus oma lugejatelt tagasisidet. Küsimustikus on kümme küsimust, mis puudutavad nii senist UT lugemiskogemust kui ka ootusi ajakirja tuleviku suhtes.

UT peatoimetaja Merilyn Merisalu sõnul on lugejate tagasiside ajakirja paremaks muutmise juures hädavajalik. «Tahame ajakirjas kajastada vajalikke ja huvitavaid teemasid ning pakkuda põnevat lugemist ka meie inimeste ja nende tegemiste kohta. Selleks, et teada, mida ülikooli töötajad ja üliõpilased väärtustavad, tuleb seda aga otse neilt küsida,» seletas Merisalu.

Lugejauuringus on oodatud osalema nii Tartu ülikooli töötajad, tudengid kui ka vilistlased ja koostööpartnerid. Veebipõhine uuring asub aadressil http://www.eformular.com/karpax/universitastartuensis.html ja on vastamiseks avatud kuni 7. novembrini. Küsimustele vastamine on anonüümne.

Kõigi selleks soovi avaldanud vastajate vahel loositakse välja ka soe Tartu ülikooli pusa. Selleks tuleb küsimustiku lõpus olevasse lahtrisse sisestada oma e-maili aadress ja rõivanumber. E-maili aadresse käsitletakse vastustest eraldi ning kolmandatele osapooltele neid ei jagata.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja