Peatse audoktori avalik loeng äriettevõtte eesmärkide seadmisest

30. novembril peab tuntud sotsiaalpsühholoog, Maastrichti ülikooli emeriitprofessor Geert Hofstede Tartu ülikooli Oeconomicumis auditooriumis B306 kell 14.15 avaliku loengu „Business goals for a sustainable world economy: beyond growth, quarterly results, and greed“.

Maastrichti ülikooli organisatsioonilise antropoloogia ja rahvusvahelise juhtimise emeriitprofessor Geert Hofstede on maailma enim viidatud elav sotsiaalteadlane. Arvestades professor Geert Hofstede silmapaistvaid teadussaavutusi, tema olulist panust Tartu Ülikooli majandusteaduskonna rahvus- ja organisatsioonikultuuri teadustöö rahvusvaheliste sidemete arendamisse ning uue põlvkonna teadlaste ettevalmistamisse, nimetab Tartu Ülikool professor Geert Hofstede Tartu Ülikooli audoktoriks. Promoveerimine toimub rahvusülikooli 93. aastapäevale pühendatud aktusel 1. detsembril.

Rohkem informatsiooni loengu kohta saad siit.

Lisainfo: Varje Kuut, majandusteaduse ja innovatsiooni doktorikooli koordinaator, tel (+372) 7376 116, e-mail: varje.kuut@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja