Rahvusvahelise õiguse vestluste sarja neljandal üritusel räägib Bardo Fassbender ÜRO Julgeolekunõukogu reformi ettepanekutest

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse vestluste sari jätkub. Neljas vestlus teemal „ÜRO Julgeolekunõukogu reformi ettepanekute praegune seis ja tulevikuväljavaated“ toimub 19. märtsil kella 16.00–17.00.

Vestluste sarja eesmärk on kutsuda teadlasi ja õppejõude ning praktikuid nii Eestist kui ka välismaalt rääkima rahvusvahelise õiguse eri aspektidest. Sõltuvalt asjaoludest korraldatakse vestlused kas auditooriumis või veebis.

Neljanda esinejana astub üles Šveitsi St. Galleni Ülikooli rahvusvahelise õiguse professor ja õigusteaduskonna dekaan Bardo Fassbender, kes räägib ÜRO Julgeolekunõukogu reformi ettepanekute praegusest seisust ja tulevikuväljavaadetest. Vestlust juhib Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo.

Üritusel osalemiseks on vaja enne registreeruda. Registreeritud osalejad saavad hiljem lingi veebiseminariruumi pääsemiseks.

Registreeru üritusele.

Vestlused toimuvad inglise keeles. Kõik huvilised on oodatud!

Loe lähemalt Bardo Fassbenderi kohta.

Lisateave: Lauri Mälksoo, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna rahvusvahelise õiguse professor, lauri.malksoo@ut.ee