Realia et naturalia valdkonna rebaseid oodatakse esmakursuslaste konverentsile

Sel nädalavahetusel, 3. ja 4. septembril toimub esimest korda realia et naturalia valdkonna esmakursuslaste konverents, kus arutletakse reaal- ja loodusteaduste tähtsuse üle ühiskonnas.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"38196","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Esimest korda toimuvale üritusele on rahaliselt õla alla pannud Euroopa Sotsiaalfond SA Archimedese Primus programmi kaudu, et toetada üliõpilaste paremat edasijõudmist kõrgkoolis. Konverents pakub värsketele üliõpilastele võimalust saada mitmekülgne ülevaade tudeeritavast erialast ning seada sihte oma edasisteks õpinguteks ja tulevaseks karjääriks.

Laupäevase sisuka konverentsipäeva lõpetab loodus- ja tehnoloogiateaduskonna ning matemaatika-informaatikateaduskonna esmakursuslaste ühispidu klubis Atlantis. Alates kella 23st on klubisse koos realia et naturalia tudengitega Smilersi saatel pidutsema oodatud kõik teisedki Tartu Ülikooli esmakursuslased ja vanemad tudengid.

Konverentsi kavaga on võimalik tutvuda siin: http://www.reaalteadused.ut.ee/1050626

Lisainfo:
Mart Noormaa