Täiskasvanud õppija nädal Tartu Ülikoolis

7.-14. oktoobrini toimuval XIV täiskasvanud õppija nädalal (TÕN) "Õppimine seob põlvkondi" tutvustab Tartu Ülikool mitmeid elukestva õppe võimalusi. Õppijad on oodatud koolitusdessandile, e-õppe päevale ja mini e-kursustele, avalikule loengule ning osalema õpivarjuna e-õppe kursusel.

"Soovime nädala raames pöörata tähelepanu võimalustele, mida pakub elukestev õpe ning tutvustada erinevaid õppimisviise. Sel korral on näiteks esmakordselt võimalik osaleda 10.-16. oktoobrini õpivarjuna e-kursusel "Korrektne eesti keel igapäevases asjaajamises," sõnas täiendusõppe programmijuht Esta Pilt.

Õpihuvilised saavad osa võtta ka 10.-11. oktoobril toimuvast koolitusdessandist Puhja, Konguta rahvamajja ning Elvasse, kus tutvustakse täiskasvanuharidusega tegelevaid organisatsioone ja koolitusasutusi. Päev sisaldab erinevate koolitajate tutvustusi ja loengut. Osalejate vahel loositakse välja mitmeid koolitusi.

12. oktoobril toimub e-õppe päev, mille raames on võimalik vaadata avalikke loenguid ja e-õppe mälumängu, näha ja kuulata Reet Linna poolt juhitavat arvamussaadet e-õppest, osaleda e-kursuse "Õnne valem" tutvustamisel ning liituda mini e-kursustega.

14. oktoobril algab kell 12.00 Tartus, Vanemuise 46 – 225 professor Tõnu Lehtsaar’e avalik loeng "Suhtlemiskonflikti psühholoogia".

Täiskasvanud õppija nädala raames toimuvad Tartu Ülikooli üritused on osalejatele tasuta.

Nädalat koordineerib ETKA Andras koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

Täpsem info ja registreerumine täiskasvanud õppija nädala üritustele Tartu Ülikoolis www.ut.ee/ton

Info: Esta Pilt
täiendusõppe programmijuht