Tallinnas toimub Tartu Ülikooli nädal

Ülikooli poolt astuvad üles teada-tuntud teadlased, õppejõud ja oma ala tipud, sealhulgas meditsiinieetika dotsent Andres Soosaar, füüsikaprofessor Jaak Kikas, Viljandi kultuuriakadeemia direktor Anzori Barkalaja, kinesioloogia ja biomehhaanika professor Mati Pääsuke jpt.

Tutvustuspäevad "Tule ja õpi nädal aega Tartu Ülikoolis" saavad Tallinnas alguse 29. oktoobril kell 13, mil sõitmist alustab Tondi-Kadrioru trammiliinil ülikooli teadustramm koos teaduskeskus AHHAA teadusteatri, teadusbussi ja TÜ Viljandi kultuuriakadeemia rahvamuusikutega.

Loengusarja viimasel päeval, 3.novembril räägitakse 2008. aasta sisseastumistingimustest ning miks tasub õppida just Tartus. Päeva lõpetab meeleoluka kontserdiga Eesti-Ukraina ühisansambel Svjata Vatra.

"Studium Generale" raames toimuvad kohtumised leiavad aset Tartu Ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3). Sissepääs esindusse Tallinna Ülikooli akadeemilise raamatukogu kaudu. Kõik loengud on tasuta.

Tartu Ülikooli nädal Tallinnas kuulub ülikooli 375. aastapäeva tähistamise üritustesarja.

Täpne info: http://sg.ut.ee

Lisainfo: Teele Reimann, TÜ Tallinna esindaja, tel 737 6601, 56 655 886, teele.reimann@ut.ee

Anneli Maaring
TÜ pressiesindaja