Talveülikooli kursused toimuvad seekord veebis

2021. aasta jaanuaris ja veebruaris saavad õpihuvilised värskendada oma teadmisi veebiseminaridel ja e-kursustel.

Programmist leiab nii vanu tuttavaid kui ka uusi põnevaid koolitusi. Õppida saab ka sel korral kursustel „Kiirlugemine“, „Ärikirjavahetus inglise keeles“„Soome keel algajatele“. Esmakordselt pakume täiendusõppijatele koolitusi „Eneseteadlikkus professionaalina ja enda arengu kavandamine“, „Orienteerumine toidulisandite maastikul“ ja „Sotsiaalmeedias toimuv häbistamine – kiusamisest aktivismini“.

Kursustel õpetavad nii ülikooli õppejõud kui tunnustatud praktikud: spordipsühholoog Aave Hannus, aasta õppejõud 2020 Maria Murumaa-Mengel, superviisor ja coach Kaupo Saue jpt.

Talveülikooli on oodatud kõik, kel soovi ja tahet ennast erialaselt või huvialaselt täiendada. Osalejatele väljastatakse Tartu Ülikooli täiendusõppe läbimist tõendav dokument.

Tutvuge kõikide talveülikooli koolitustega kodulehel.

Lisateave: Esta Pilt, TÜ elukestva õppe keskuse täiendusõppe programmijuht, 737 5560, esta.pilt@ut.ee