Tartu Ülikool avab renoveeritud apteegi

Kolmapäeval, 8. jaanuaril kell 15.00 avab Tartu Ülikooli rektor prof Jaak Aaviksoo ülikooli vastrenoveeritud apteegi Tartus, Poe tänaval. OÜ Tartu Ülikooli Kesklinna Apteek renoveeriti ehitusfirma Decora Ehitus poolt, sisekujunduse teostas kunstnik Liivi Ehmann ning ehitustööd kestsid kaks kuud.

Ülikooli apteegi renoveerimise tingis apteegi vanus. Apteegi juhataja Maila Madise sõnul tegutseb Poe tänava apteek 1980. aastast alates, mistõttu amortiseerunud olid nii apteegi kütte- ja elektrisüsteemid kui ka kommunikatsioon ja muud seadmed.
Põhjaliku renoveerimise käigus uuenes apteegi väljanägemine ja kujundus, paranesid seadmed ja töötingimused ning apteek sai vanade abiruumide arvelt ka lisapinda juurde.

Apteek tegutses 8 aastat Tartu Ülikooli all, OÜ Tartu Ülikooli Kesklinna Apteek moodustati 1. jaanuaril 2002. aastal.

Illari Lään
TÜ pressinõunik

INFO: OÜ Tartu Ülikooli Kesklinna Apteek, juhataja Maila Madise, tel: 07 423 520