Tartu Ülikool läheb nädalaks Tallinnasse

2.–6. maini toimub Tallinnas Tartu Ülikooli nädal, kus kõigil huvilistel on võimalus osa võtta põnevatest loengutest, seminaridest ja koolitustest, mida viivad läbi oma eriala professionaalid Tartu Ülikoolist.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"38630","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]TÜ Tallinna nädalal tuleb juttu loomingust ja loovusest, õppimisest ja õpetamisest, personali arendamisest ja muust põnevast.

3. mail toimuval majandusseminaril "Haridus – edu pant või veskikivi tööturule sisenemisel"arutletakse selle üle, kas Eestis on liiga palju kõrgharidusega töötajaid ja milliseid inimesi vajab tööturg tegelikult täna ja homme. Arutelus osalevad prof Raul Eamets, haridus- ja teadusministeeriumi osakonnajuhataja Andres Pung, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ekspert Mario Lambing, ettevõtjad Enn Veskimägi ja Kalle Kuusik. Seminari juhib prof Jüri Sepp.

5. mail toimuval personali arendamise päeval keskendutakse täiendusõppes veel oluliselt avastamata e-õppe võimalustele.

Reedel, 6. mail alustab Tallinnas väärikate ülikool prof Mart Ustavi loenguga "Viirused, viirusnakkused ja nende vastu võitlemine", kuhu oodatakse osalejaid vanuses 60+. Tartu Ülikooli väärikate ülikool sai alguse Pärnu kolledži eestvedamisel ja osutus menukaks ka Tartus.

Üritustele on oodatud kõik, kes on huvitatud uutest teadmistest ja enesearendamisest ning väärtustavad elukestvat õpet.

Kõik Tartu Ülikooli Tallinna nädala loengud, seminarid, koolitused toimuvad ülikooli Tallinna esinduses (Teatri väljak 3) ja on tasuta.

TÜ Tallinna nädala kava: www.ut.ee/tallinn

Lisainfo: Merle Kangur, TÜ Tallinna esindaja, tel 737 6601, 502 4706, merle.kangur@ut.ee;

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja