Tartu Ülikool Rock alustab võitlust meistritiitli eest

Sel hooajal on mõlemad meeskonnad kohtunud korduvalt - kõige paremini on korvpallihuvilistel meeles just SEB Balti Korvpalliliiga veerandfinaalis toimunu, kus lisaaja viimase sekundi viskega tagas Tartu Ülikooli meeskond koha Balti liiga finaalturniiril. Tartu Ülikooli spordihoones toimunud finaalturniiril saavutas meeskond ajaloolise kolmanda koha.

Samad meeskonnad on madistanud korvpalli meistriliiga finaalis juba viimased 4 aastat järjest ja siin on seis 2:2, kuigi TÜ/Rock on võitnud meistritiitli viimased kaks aastat.

Iga seeria algab nullist ja kui arvestada seniseid kohtumisi, siis võib eeldada, et tegemist on täiesti vääriliste vastastega ja tulemus sõltub suuresti pisiasjadest.

Seetõttu kutsub Tartu Ülikool/Rocki fännklubi meeskonna poolehoidjaid kandma kodumägudel valget. "Kuna meeskond mängib valges vormis siis toetuse märgiks võiksid ka poolehoidjad valged särgid selga panna" ütles fännklubi juht Marek Jõks.

"Meeskond loodab, et kergejõustikuhallis peetaval kohtumisel tekib samasugune õhkkond nagu põhihooaja saalis. Loodame, et kergejõustikuhall tuleb publikut täis ja mis saaks meeskonnale paremaks toetuse märgiks olla kui see, et pealtvaatajaid on palju ja nad kannavad valgeid särke nagu meeskondki " ütles TÜ/Rocki peatreener Indrek Visnapuu.

Finaalseeria kestab nelja võiduni. Kaks esimest mängu 16. ja 19. mail peetakse Tartus, kaks järgmist Tallinnas.

Lisainfo: www.tysk.ee/rock

Marek Roostar, tel 5517558