Tartu Ülikooli ettevõtlusideede konkurss

Konkursi eesmärk on selgitada välja TÜ üliõpilaste ja töötajate parimad ettevõtlusideed. Parimate ideede autorid kandideerivad Ettevõtluskodu™ eelinkubatsiooni rühma, kus ettevõtluskoolituse ja mentorluse toel koostatakse kevadeks äriplaan ja valmistutakse oma ideid ellu viima. Konkurss populariseerib ja ergutab innovatiivset ettevõtlust, samuti ettevõtlike ideede rakendamist avalikus ja mittetulundussektoris.

Kandideerida võivad ülikooli üliõpilased ja töötajad või nende juhitavad võistkonnad. Konkursile oodatakse uuenduslikke ettevõtlusideid, mis põhinevad ülikoolis loodud tehnoloogiate, teadmiste ja kompetentsi rakendusel, sealhulgas sotsiaalse ettevõtluse ja loomemajanduse valdkonda kuuluvaid ideid ja muid innovatiivseid ettevõtlusideid.

Konkursi viib läbi Tartu Ülikooli Ettevõtluskeskus ja seda toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kaudu rahastatav projekt Tartu Ülikooli SPINNO Plus. Parimate ideede väljaselgitamiseks nimetab komisjoni ülikooli ettevõtlussuhete ja innovatsiooni juht, dr Erik Puura. Äriplaane hindab žürii, kuhu kuuluvad ettevõtjad ja spetsialistid ka väljastpoolt ülikooli. Konkursile saab registreeruda Ettevõtluskeskuse kodulehel (www.evk.ut.ee), samas on kättesaadavad konkursi juhend ja taotlusvorm.

Konkurss kuulutatakse välja TÜ Ettevõtluskeskuse seminaril teisipäeval, 9. juunil algusega kell 16 Ettevõtluskodus, (Oeconomicum, Narva mnt 4 – B108). Seminaril tehakse ühtlasi kokkuvõtteid Ettevõtluskodu teisest õppeaastast, mille peateema oli loomemajandus.

Lisainfo: info@evk.ut.ee ja Leeni Uba, TÜ Ettevõtluskeskuse nõustaja, tel 737 6339

Karin Volmer
pressiesindaja