Tartu Ülikooli Euroopa Kolledži avatud uste nädal 5.–11. mai 2008

Nädala esimene pool keskendub Euroopa Liidu alasele ingliskeelsele täiendusõppeprogrammile "Prometheus" ning ingliskeelsele magistriõppele, pakkudes loenguid nii etniliste konfliktide, poliitilise kommunikatsiooni kui ka Venemaa välispoliitika teemadel.

Nädala teine pool keskendub eestikeelsele Euroopa õpingute magistriprogrammile ja täienduskursustele, tipnedes reedel, 9. mail loenguga Venemaa ja Euroopa Liidu suhetest
(kell 11.00–14.15), laupäeval, 10. mail loengutega Prantsusmaa huvidest Euroopa Liidus
(kell 9.15–12.30) ning Eesti edust ja viimase aja arengutest Brüsseli otsustuskoridorides
(kell 13.30).

Lektoriteks on Tartu Ülikooli ning välisriikide õppejõud. Avatud uste nädala täpne loenguplaan on kättesaadav Internetis aadressil http://www.ec.ut.ee/avatuduksed.
Kõik loengud toimuvad Euroopa kolledžis, Lossi 3–306. Enamik loenguid on inglise keeles.

Loengute vahel on võimalik vestelda õppejõududega ning igal pärastlõunal (kell 12.00–17.00) küsida õppekorralduse spetsialistidelt kõike nii õppimisvõimaluste kui ka muu Euroopa kolledžiga seonduva kohta.

Loengutesse tulekuks on soovitatav eelregistreerimine aadressil liina.seinberg@ut.ee,
tel 737 6212.

Olete oodatud!

Lisainfo: Ulrika Hurt, Euroopa õpingute magistriprogrammi projektijuht, tel 737 638,