Tartu Ülikooli ühiselamu 16 elanikul on tuvastatud koroonaviirus

16. ja 17. aprillil testiti Tartu Ülikooli Raatuse tänava ühiselamus koroonaviiruse kahtlusega elanikke. 18. aprilli kella 18 seisuga on testitutest 16 andnud positiivse proovi. Kokku on tehtud ligi 300 testi.

Ülikool hoolib oma liikmete tervisest ning kutsub kõiki üles järgima üleriigilisi juhiseid ja käituma vastutustundlikult.

Olles teadlik, et kõikidel üliõpilastel polnud võimalik eriolukorra ajal koju sõita, pöörasime ühiselamute elanikele ja nende teavitamisele eraldi tähelepanu, koostasime käitumisjuhised ning panime ühiselamutesse koroonaviiruse teabega plakatid.

Hoiame ülikooliperet värskeima teabega kursis ülikooli veebilehel asuvas koroonaviiruse püsirubriigis. Loe ka Terviseameti uudist.

Vaata rektori videopöördumist üliõpilaste poole: Käituge vastutustundlikult!

Lisateave: Tõnis Karki, Tartu Ülikooli akadeemiline sekretär, 529 7917, tonis.karki@ut.ee

Sandra Sommer
pressiesindaja