TÜ AVATUD ÜLIKOOLIS LÕPPES VASTUVÕTU ESIMENE POOL

Populaarseimaks erialaks bakalaureuseõppes osutus TÜ Õigusinstituudi eriala õigusteadus, mida soovivad õppima asuda 63 inimest. Magistriõppes on toodud enim sisseastumisdokumente TÜ majandusteaduskonna erialadele, ärijuhtimise õppekavale laekus 75 ning majandusteaduse erialale 60 avaldust. Rakenduskõrgharidusõppekavade seast soovitakse enim õppida TÜ Pärnu Kolledži eriala turismi- ja hotelliettevõtlus, millele toodi esimese vastuvõtuperioodi jooksul kokku 43 avaldust.

Suurima konkursiga eriala avatud ülikoolis on ettevõtlus ja tehnoloogia juhtimine, mille ühele riigieelarvelisele õppekohale on esitatud keskmiselt 4,22 avaldust. Töötavatele õpetajatele suunatud riikliku koolitustellimusega erialade seas valitseb suurim konkurss (2,7 avaldust ühele õppekohale) TÜ Narva Kolledži koolieelse lasteasutuse õpetaja erialal.

Sisseastumisdokumente saab uuesti esitada 9.-27. augustini Tartu Ülikooli kaugkoolituskeskuses, lisaks toimub 23.–27. augustini dokumentide vastuvõtt TÜ esindustes ja Pärnu kolledžis. Magistriõppe dokumentide vastuvõtt kestab 27. augustini ja dokumente võetakse vastu teaduskondade dekanaatides, filosoofia- ja sotsiaalteaduskonnas osakondades. Magistriõppes on dokumentide vastuvõtt lõppenud ajakirjanduse ja kommunikatsiooni osakonnas.Euroopa Kolledžis saab täiendavalt dokumente esitada 9. - 27. augustini.

Lisainfot TÜ avatud ülikooli vastuvõtu kohta saab aadressilt /av.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht

INFO: TÜ kaugkoolituskeskuse turundusspetsialist Siim Juks, tel: 737 5603, 51 78 198