TÜ BOTAANIKAAED KUTSUB LINNALINNULAUPÄEVAKULE

Linnalinnulaupäevak ehk LiLiLa kestab ülikooli botaanikaaias 9. aprillil kuni kella 17-ni õhtul. Pesakastide valmistamist õpetatakse laupäevakul igal täistunnil, lisaks on avatud linnujutu ja linnufilmi tuba. Vahepeal saab kuulata loodushäälte kontserti ning jalutada troopikataimede vahel. Keskpäeval toimub botaanikaaias munaveeretamise võistlus. Valmistatud pesakastid riputatakse ühiselt üles kell 16.

Külastajatel palutakse kaasa võtta supikauss, lusikas ja teekruus, et vahepeal botaanikaaias pakutava hernesupi ja teega keha kinnitada.
Linnalinnulaupäevaku korraldavad Tartu Ülikooli Botaanikaaed, Tartu Keskkonnahariduse Keskus ja Eesti Ornitoloogia Ühing. Üritust toetavad Tartu Linnavalitsus, Jugent OÜ, Eesti Metsatööstuse Liit, Vara Saeveski ja AS Rait.

Üritus on kõigile huvilistele tasuta.
Lisainfot saab aadressilt: http://www.teec.ee/?nodeid=241&lang=et&articleid=106.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht