TÜ Euroopa Kolledž peab nädalavahetusel Tallinnas avatud õppesessiooni

Laupäeval, 27.–28. märtsil peetakse TÜ Tallinna esinduses Euroopa õpingute magistriprogrammi avalikud loengud Lissaboni lepingust ning põllumajandus- ja regionaalpoliitikast.

Laupäeval kell 9.30–12.45 peab Riigikantselei Euroopa Liidu asjade direktor Juhan Lepassaar loengu teemal "Lissaboni Lepingust tulenenud muudatused ja mõju otsustusprotsessile. Euroopa Ülemkogu briifing".

Päev jätkub kell 14.15, kui Põllumajandusministeeriumi välissuhete ja arenduse asekantsleri kohusetäitja Peeter Seestrand peab loengu teemal "Eesti positsioonid ja põllumajanduspoliitika
tulevik".

Pühapäeval on alates kella 10.15 võimalik kuulata EV alalise esinduse EL juures lauaülema Julika Lutsu ingliskeelset loengut "EL laienemine ja kandidaatriikide perspektiivid" ("EU enlargement and the perspectives of the candiate").

Loengud toimuvad Euroopa kolledži Euroopa õpingute magistriprogrammi õppesessiooni raames TÜ Tallinna esinduses aadressil Teatri väljak 3, III korrus.

Loengusse tulekuks registreeruma ei pea, loengud on tasuta.

Lisainfo: Ulrika Hurt, Tartu Ülikooli Euroopa Kolledži projektijuht, tel 521 4251, e-post ulrika.hurt@ut.ee

Mehis Tuisk
Tartu Ülikooli pressiesindaja