TÜ MAJANDUSTEADUSKOND KORRALDAB JUUBELI PUHUL VILISTLASTELE KONVERENTSI

Konverents algab 1. oktoobril kell 11 Tartu Ülikooli aulas emeriitprof Raimund Hagelbergi ja majandusteaduskonna dekaani prof Jüri Sepa sõnavõttudega.
Eesti majandust hindavad konverentsil teadlase pilguga prof Urmas Varblane ja dots Raul Eamets, teaduskonna vilistlaste ja Eesti riigi seostest kõnelevad Eesti Vabariigi põllumajandusminister Ester Tuiksoo, kaitseminister Margus Hanson ja Eesti Panga nõukogu esimees prof Mart Sõrg.
Majandusteaduskonna vilistlastest ja ettevõtlusest räägivad ASi Baltika juhatuse esimees Meelis Milder ja Baltex 2000 juhatuse esimees Meelis Virkebau.

Juubelikonverentsil esitletakse ühtlasi raamatut teaduskonna vilistlastest ning vilistlasühing Hermes premeerib artiklikonkursi võitnud tudengeid.
Teaduskonna juubeliüritused jätkuvad laupäeval, 2. oktoobril Oeconomicumis, kus programmijuhid tutvustavad majandusteaduskonna õppekavasid ja õppimisvõimalusi.

Majandusteaduskonna juubeliüritustele on oodatud kõik teaduskonna vilistlased ja üliõpilased, endised ja praegused õppejõud ning koostööpartnerid ja sõbrad.
Lisainfot ürituste kohta saab aadressilt http://www.majandus.ut.ee/?est/uudised/arhiiv/uudis/126.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht