Vaimse tervise vitamiinikuur jätkub liikumisega

1. märtsist 4. aprillini kutsub veebileht peaasi.ee ülikooliperet tegema läbi vaimse tervise vitamiinikuuri „Tasakaal on Peaasi!“. Igal nädalal võetakse tähelepanu alla üks vaimset tervist tagavatest komponentidest, antakse kõigile võimalus vaimse tervise vitamiinide taset veebilehel peaasi.ee testida ning jagatakse soovitusi, kuidas vaimse tervise tasakaalu parandada.

Viis vaimse tervise vitamiini on:

• head suhted (1.–7. märts)
  • tasakaalustatud toitumine (8.–14. märts)
  • puhkus ja hea uni (15.–21. märts)
  • positiivsete emotsioonide kogemine (22.–28. märts)
  • liikumine (29. märts–4. aprill)

Täida esimese sammuna peaasi.ee spetsialistide loodud meelelahutuslik vaimse tervise vitamiinide test, mis aitab läbi mõelda, kuidas vaimse tervise vitamiine – und, toitumist, füüsilist aktiivsust, suhteid ja meeldivaid emotsioone – enda toetamiseks veel paremini toimima panna.

Samuti pakub peaasi.ee ülikooli töötajatele võimalust teha 8.–21. märtsini oma emotsionaalse enesetunde hindamiseks testKui testi täitmise aeg lõpeb, saadetakse kokkuvõte ka ülikoolile tutvumiseks. Testi täitmine on anonüümne, seega on ka tagasiside anonüümne.

Lisateave: Sandra Liiv, vaimse tervise vitamiinikuuri projektijuht, 554 3794, sandra@peaasi.ee