Filosoofiadoktorant Ave Mets võitis maineka esseekonkursi

TÜ filosoofia eriala 4. aasta doktorant ja RWTH Aacheni Tehnikaülikooli nooremteadur Ave Mets võitis oma esseega "Some problems of, and limitations to, universal international law" rahvusvahelise doktorantide esseekonkursi "The Challenge of Regulatory Cosmopolitanism" samanimelise meistriklassi raames, mis toimus läinud aasta lõpul Amsterdamis.

Doktorantide meistriklassi ja esseekonkursi korraldas Tilburgi Ülikooli õiguse, tehnika ja ühiskonna instituut (TILT), konkursi žüriisse kuulusid ajakirja Law, Innovation and Technology (LIT) peatoimetajad prof. Roger Brownsword ja prof. Han Somsen.

Auhind sisaldab rahalist preemiat ja võimalust avaldada essee ajakirjas LIT.

Lisainfo: Ruth Jürjo, TÜ filosoofia ja semiootika instituudi koordinaator, tel 737 5314, ruth.jyrjo@ut.ee

Anneli Miljan
TÜ pressiesindaja