Grupipilt

21. Eesti arvuti- ja süsteemiteaduse suvekool (ESSCaSS)

Mees istub arvuti taga

Tule veebikursusele „Andmeteaduse võimalused äriettevõttes"

Mees istub arvuti taga

Tasuta veebikursus „Programmeerimisest maalähedaselt" stardib sügisel

Woman standing

Pille Pullonen-Raudvere kaitseb doktoritööd „Foundations of efficient and secure algorithm development for secure multiparty computation“

Baltimaade parim

Tartu Ülikool on infotehnoloogia erialadel Baltimaade juhtiv ülikool kuuludes arvutiteaduse alal mainekas Times Higher Educationi ülikoolide edetabelis maailma 250 parima ülikooli hulka. Siin tehakse IT-valdkonnas murrangulist ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadustööd ning mitmed meie teadlased kuuluvad oma erialal maailma tippude hulka.

Tutvu instituudiga

Teadusmahukas koostöö ettevõtetega

Tartu Ülikooli üks põhiülesandeid on teaduspõhise ühiskonna arengu toetamine. Selleks on tarvis tugevat teadust, väga kvaliteetset kõrgharidust ning toimivat koostööd ettevõtete ja avaliku sektoriga. Arvutiteaduse instituudis oleme selleks loonud väga eripalgelisi koostööformaate, mis võimaldab ettevõtetel ülikooliga koostööd alustada soovitud mahus ja tasemel.

Tutvu võimalustega
#täiendusõpe #uudis
9. septembrist kuni 13. oktoobrini 2024 toimub arvutiteaduse instituudi tasuta veebikursus „Andmeteaduse võimalused äriettevõttes", mis on suunatud töötavatele täiskasvanutele. Kursusel tutvustatakse andmeteaduse põhiprintsiipe ja võimalusi äriettevõtete vaatevinklist. Veebikursus on tasuta neile, kes selle lõpetavad. Huvilistel palume registreeruda hiljemalt 21. augustil. 
27.06.2024
#teadus #ühiskonnale #uudis
Kuigi Eesti meediamaastikul pühendatakse keskkonnateemadele rohkem tähelepanu kui kümne aasta eest, takerduvad ajakirjanikud nende käsitlemisel sageli kobarprobleemidele iseloomulikku keerukusse.
17.06.2024
#tudengile #uudis
Alates 12. juunist on Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemis (ÕIS) kasutusel uus õppija töölaud, mis toob õppija jaoks olulise info ühte keskkonda kokku.
13.06.2024
#sisseastumine #why Tartu #uudis
The podcast “Tiksu to UniTartu” shares insights and tips to help future international students thrive at the University of Tartu. New episodes are release every Tuesday.
12.06.2024