Digioskuste arendamise veebiseminarid

Arvutiteaduse instituut pakub alates juunikuust aasta jooksul võimalust osaleda digioskuste arendamise veebiseminaridel. Koolituste seeria on suunatud laiemale huvikonnale. 
22.06.2022

Lõputööde tähtajad ja juhendid

Siit leiad lisateavet lõputööde tähtaegade ja nõuete kohta.
11.10.2021

Baltimaade parim

Tartu Ülikool on infotehnoloogia erialadel Baltimaade juhtiv ülikool kuuludes arvutiteaduse alal mainekas Times Higher Educationi ülikoolide edetabelis maailma 250 parima ülikooli hulka. Siin tehakse IT-valdkonnas murrangulist ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadustööd ning mitmed meie teadlased kuuluvad oma erialal maailma tippude hulka.

Teavet instituudist

Teadusmahukas koostöö ettevõtetega

Tartu Ülikooli üks põhiülesandeid on teaduspõhise ühiskonna arengu toetamine. Selleks on tarvis tugevat teadust, väga kvaliteetset kõrgharidust ning toimivat koostööd ettevõtete ja avaliku sektoriga. Arvutiteaduse instituudis oleme selleks loonud väga eripalgelisi koostööformaate, mis võimaldab ettevõtetel ülikooliga koostööd alustada soovitud mahus ja tasemel.

#ettevõtlus #koostöö #uudis
Paku välja reaalsetest vajadustest tulenev lõputöö teema, mis kõnetaks tudengeid!
28.09.2022
#kultuur #uudis
Sel nädalal vallutab Tartu linna tudengipäevade sügisfestival, mis on 35 aastaga saanud armastatud sündmuseks.
26.09.2022
#ühiskonnale #uudis
Kuigi oma haridusteed alustanud Ukraina päritolu üliõpilased saavad jätkata õpinguid Eestis tasuta, vajavad nad abi igapäevaseks toimetulekuks. Ülikoolipere saab oma toetust näidata mitmel moel.
13.09.2022
#ülikoolist #uudis
31. oktoobrini saab esitada Tartu Ülikooli Rahvusmõtte auhinna kandidaate.
14.09.2022

Liitu instituudi uudiskirjaga