IT Academy Research Summit

To mark the closing of the IT Academy research programme (2018-2023), we are inviting you to the IT Academy Research Summit on 18-19 May.
09.03.2023

Lõputööde tähtajad ja juhendid

Siit leiad lisateavet lõputööde tähtaegade ja nõuete kohta.
11.10.2021

Baltimaade parim

Tartu Ülikool on infotehnoloogia erialadel Baltimaade juhtiv ülikool kuuludes arvutiteaduse alal mainekas Times Higher Educationi ülikoolide edetabelis maailma 200 parima ülikooli hulka. Siin tehakse IT-valdkonnas murrangulist ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadustööd ning mitmed meie teadlased kuuluvad oma erialal maailma tippude hulka.

Teavet instituudist

Teadusmahukas koostöö ettevõtetega

Tartu Ülikooli üks põhiülesandeid on teaduspõhise ühiskonna arengu toetamine. Selleks on tarvis tugevat teadust, väga kvaliteetset kõrgharidust ning toimivat koostööd ettevõtete ja avaliku sektoriga. Arvutiteaduse instituudis oleme selleks loonud väga eripalgelisi koostööformaate, mis võimaldab ettevõtetel ülikooliga koostööd alustada soovitud mahus ja tasemel.

#instituudist #koostöö #teadus #uudis
Euroopa Ravimiamet valis Tartu Ülikooli üheks DARWIN EU® võrgustiku andmepartneriks. See on esimene samm terviseandmete ühtse kasutamise poole Euroopas, et tervishoiuteenuste tavapärase osutamise käig
30.03.2023
#õpetamine #sisseastumine #täiendusõpe #uudis
Magistriõppe infotund "Matemaatika- ja informaatikaõpetaja" toimub 18. aprillil kell 16-17 õppehoone Delta ruumis 1008 ning veebis.
28.03.2023
#koostöö #kultuur #ühiskonnale #uudis
Teadust ja kunste siduva sarja idee kasvas välja vajadusest rõhutada Tartu 2024 raames kunsti ja teaduse vahelisi seoseid. Galeriide ühistöö sünnile aitas kaasa erinevates õppehoonetes iseseisvalt teg
23.03.2023
#täiendusõpe #ühiskonnale #uudis
Arvutiteaduse instituudi terviseinformaatika lektor Elena Sügis osales õppejõuna radioloogidele suunatud tehisintellektikursuse „Masterclass in AI“ loomises.
21.03.2023

Liitu instituudi uudiskirjaga