Urmo Raus

Urmo Rausi maalinäitus Delta õppehoones

Piret Luige portree

JÄRELVAATA: professor Piret Luik arutles inauguratsiooniloengul, kuidas suurendada naiste osakaalu informaatika õppijate seas

ATI näitused

Kärt Summataveti näitus „Kõiksuse kutse“ Delta õppehoones

Delta karjääripäev 2023.jpg

Delta karjääripäev 2024

Baltimaade parim

Tartu Ülikool on infotehnoloogia erialadel Baltimaade juhtiv ülikool kuuludes arvutiteaduse alal mainekas Times Higher Educationi ülikoolide edetabelis maailma 250 parima ülikooli hulka. Siin tehakse IT-valdkonnas murrangulist ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadustööd ning mitmed meie teadlased kuuluvad oma erialal maailma tippude hulka.

Tutvu instituudiga

Teadusmahukas koostöö ettevõtetega

Tartu Ülikooli üks põhiülesandeid on teaduspõhise ühiskonna arengu toetamine. Selleks on tarvis tugevat teadust, väga kvaliteetset kõrgharidust ning toimivat koostööd ettevõtete ja avaliku sektoriga. Arvutiteaduse instituudis oleme selleks loonud väga eripalgelisi koostööformaate, mis võimaldab ettevõtetel ülikooliga koostööd alustada soovitud mahus ja tasemel.

#instituudist #õppimine #rahvusvaheline #uudis
24.-26. novembril toimus Hollandis rahvusvaheline programmeerimisvõistlus NWERC (The Northwestern Europe Regional Contest), kus Euroopa ülikoolide võistkonnad lahendavad algoritmilisi ülesandeid. Sellel võistlusel löövad kaasa Island, Norra, Rootsi, Taani, Soome, Eesti, Leedu, Läti, Holland, Saksamaa, Belgia, Luksemburg, Iirimaa ja Ühendkuningriik.
01.12.2023
#ettevõtlus #koostöö #uudis
Tutvu lähemalt ettevõtteid-organisatsioone ja IT-magistrante ühendava koostööprogrammiga
01.12.2023
#vilistlane #uudis
Tartu Ülikool korraldab 2024. aasta 18. mail oma vilistlastele kokkutuleku, mis kannab pealkirja „Tagasi ülikooli“. Alates 1. detsembrist on kiirematele müügil soodushinnaga piletid.
01.12.2023
#sisseastumine #pressiteade
Tartu Ülikool pakub ülikooliõpinguist huvitatuile võimalust tulla tudengivarjuks. Päev üliõpilasega on hea viis tutvuda huvipakkuva eriala õppetööga ja saada osa tudengielust.
02.11.2023

Liitu instituudi uudiskirjaga