Suveülikool ootab osalejaid

Juba 13. korda toimuv suveülikool ootab eri elualade esindajaid ennast suvistel kursustel täiendama. Registreerida saab 8. juunini.

„Suveülikool on meeldiva enesetäiendamise ja puhkamise sümbioos. Õppimise protsess ei pea olema raske ja pingeline. Suveülikooli teeb erilisemaks vabam õhkkond – see loob õppimisele erilise väärtuse. Me ei ole jäänud Tartu keskseks, vaid pakume koolitusi üle Eesti erinevates looduskaunites paikades,“ sõnas elukestva õppe keskuse juhataja Tiia Ristolainen.

Suveülikooli raames saab Tallinnas osaleda avaliku halduse ja Eesti ajaloo suvekoolis. Tartus on võimalik ennast täiendada näiteks keskastmejuhtide, psühholoogia, rahvusvahelistumise ning võõrkeeleõpetajate suvekoolis. Viljandis toimuvad hõrgu toidu ja tervise, mängulise hääletöö, maalimise jm suvekoolid. Pärnus saab arendada reisi- ja turundusalast inglise keelt ning tantsukunsti. Võrumaal saab osaleda lasteaiaõpetajate suvekoolis. Esmakordselt toimub füüsikaõpetajate suvekool Ventspilsis. Lätis.

Suvekoolis osalejad saavad Tartu Ülikooli tunnistuse koos hinnetelehega. Saadud ainepunkte on võimalik kasutada ülikooli õppekavade läbimisel.

Suvekursusel osalemiseks palume registreeruda 8. juuniks. Vabade kohtade olemasolul saab liituda ka hiljem.

1. augustil ootame kuulama professor Peeter Toropi loengut teemal „Vaim ja väärtused“. Loeng on kõigile huvilistele tasuta.

Täpsem info: www.ut.ee/suveulikool

Lisainfo: Esta Pilt, TÜ suveülikooli programmijuht, tel 737 5560, esta.pilt@ut.ee

Marko Ojakivi
turundusspetsialist