TÜ AVATUD ÜLIKOOLIS JÄTKUB VASTUVÕTT VIIELE ERIALALE

Rakenduskõrgharidusõppes on võimalik sisseastumispabereid esitada kahele erialale: kohaliku omavalitsuse korraldus ning kalandus ja veekogude majandamine. Magistriõppe erialadel jätkub vastuvõtt infokorralduse ning turismigeograafia õppekavadele. Töötavatel õpetajatel on võimalik kandideerida riigieelarvelistele õppekohtadele tehnikavaldkonna õpetaja õpetajakoolituse aasta erialal.

Dokumentide vastuvõtuperiood varieerub vastavalt õppekavale: kohaliku omavalitsuse korralduse erialale võetakse dokumente vastu kuni 13. septembrini, kalanduse ja veekogude majandamise erialale kuni 30. septembrini, infokorralduse erialale kuni 10. septembrini, turismigeograafia erialale kuni 13. septembrini ning tehnikavaldkonna õpetaja erialale kuni 17. septembrini.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht