Ülikoolis toimub õpetajatele mõeldud rahvusvaheline digipedagoogika veebiseminar

27., 28. ja 31. mail korraldab Tartu Ülikool koostöös projektipartneritega Soomest (Hansakallion koulu), Saksamaalt (Carl-Friedrich-Gauß-Schule Hemmingen) ja Islandilt (Hrafnagilsskoli) õpetajatele rahvusvahelise digipedagoogika veebiseminari „May the Digital Pedagogy be with you“.

Seminari ettekanded peavad ja praktilisi tegevusi korraldavad eksperdid Eestist, Soomest, Saksamaalt, Islandilt ja Ameerika Ühendriikidest. Seminari töökeel on inglise keel.

Täpsem päevakava on projekti veebilehel.

Seminar on osa programmi „Erasmus+“ rahastatud projektist „Eesmärgipärane digitehnoloogia rakendamine“.

Lisateave: Mario Mäeots, Tartu Ülikooli haridustehnoloogia kaasprofessor, 5381 7349, mario.maeots@ut.ee