Õpiruumid ja tehnika

Arvutiteaduse instituut asub Tartu Ülikooli Delta keskuses. Siin õpib enam kui 2500 üliõpilast ja töötab kokku ligi 1000 ülikooli ning ettevõtete töötajat. Keskus koosneb kahest hoonest: õppe- ja teadushoonest ning ettevõtlusmajast. Delta õppehoones asuvad ka matemaatika ja statistika instituut, majandusteaduskond, osa tehnoloogiainstituudist ja ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus.

Delta õppe- ja teadushoone uksed on avatud kl 07.30–20.00 ning tudengid peaksid majast lahkuma hiljemalt kl 22.


Koosoleku- ja koostööruumid üliõpilastele

Delta õppehoone teisel korrusel on suur tudengite jaoks mõeldud ala, kus loengute vahel töötada ja õppida. Siin on ka köök ning kaheksa koostööruumi, kus teha rühmatöid, arendada ideid tudengiprojektide võistluseks vms. Ruume saab broneerida Delta QR keskkonnas.


Matemaatika ja informaatika raamatukogu

Matemaatika ja informaatika raamatukogu asub Delta keskuse I korrusel Narva mnt poolses otsas ühistes ruumides koos Majandusraamatukoguga. See on avatud esmaspäevast neljapäevani kl 9–20 ja reedel kl 9–19.

Matemaatika- ja informaatika raamatukogus on matemaatika, informaatika, statistika- ja mehaanikaalane kirjandus. Raamatukogust saavad koju laenutada Tartu Ülikooli üliõpilased ja ülikooli töötajad. Lugejateenindus toimub TÜ raamatukogu lugejakaardi või ID-kaardi alusel. Kohapeal on võimalik teavikuid kasutada kõigil huvilistel.


Õppetööks laenutatav tehnika üliõpilastele​

Instituudil on erinevat tehnikat, mida tudengid saavad laenutada õppetööks, esitlusteks vms. Tehnika hulka kuuluvad nt Google Glass prillid, Oculus Rift virtuaalreaalsuse prillid, erinevad robotid jms. Laenutatav tehnika asub Narva mnt 18 ruumis 2051. Laenutatavate esemete saadavuse kontrollimiseks ja broneerimiseks tuleb kirjutada e-posti aadressile ati.comp@ut.ee.


Ruumirent

Delta keskuse õppe- ja teadushoone esimesel ja teisel korrusel asuvad õpperuumid on väga tihedas kasutuses. Neil vähestel aegadel, mil ruumid on õppetööst vabad, on neid võimalik rentida vaid majas asuvate üksuste tegevusega seotud muudeks üritusteks. Ruumide kohta saab küsida aadressilt delta.ruumid@lists.ut.ee. Ruumide hinnakiri on leitav siit.

Grupipilt

21. Eesti arvuti- ja süsteemiteaduse suvekool (ESSCaSS)

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“

Writing

Lõputööde kirjutajad saavad tuge eesti ja üldkeeleteaduse instituudist